شرایط، قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی خانه کاکتوس

مشتری گرامی؛ ازاینکه خانه کاکتوس را برای خرید کالای مورد نیازتان انتخاب کرده‌اید، بسیار خرسندیم. در راستای ایجاد شفافیت درخصوص تعهدات فروشگاه‌و مشتریان، مجموعه‌ای از قوانین‌ و مقررات تدوین شده است. خواهشمندیم، این قوانین را مطالعه نمایید و سپس با آسودگی خیال نسبت به بهره‌مندی از خدمات فروشگاه اقدام کنید.

قوانین عمومی

تمامی اصول اساسی حاکم بر فعالیت فروشگاه خانه کاکتوس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنند‌گان است. هر دو طرف (کاکتوس و مشتریان) نسبت به انجام تکالیف خود بر اساس قوانین جاری کشور متعهد هستند. تمامی کالاهای این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند. همچنین فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

کاکتوس به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات کاکتوس، مانند متن، گرافیک، آرم، تصاویر و کلیه محتوای تولید شده توسط ما جزئی از اموال خانه کاکتوس محسوب می‏‌شود. حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار کاکتوس است. همچنین هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای خانه کاکتوس محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
کاکتوس به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد. همچنین از ساعت ۹ صبح الی ۱۴ بعد از ظهر روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میباشد.
کلیه سفارش‌‏های ثبت‌شده در فروشگاه اینترنتی خانه کاکتوس به وسیله ارسال پیش فاکتور از طریق ایمیل،  در صف پردازش قرار می‏‌گیرند.

فروشگاه اینترنتی خانه کاکتوس همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه اینترنتی کاکتوس محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین کند.

خانه کاکتوس همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب مشتری و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس ایمیل و درج در جاسب کاربری و بخش سفارش ها – وضعیت سفارش مشخص می شود).

به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و کاکتوس تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

در نهایت…

تلاش تیم کاکتوس بر این است که با ارائه بهترین خدمات و کسب اعتماد، تجربه ای به یاد ماندنی از خرید در فروشگاه اینترنتی خانه کاکتوس در ذهن مشتریانش به جا بگذارد.